Güncel olaylar ve değişkenlere odaklanmak ve buradan altın madeni çıkartmak! Pazarında öncü olan ve oluşan organik arzı ilk dolduran tüm firmalar bu konsepti çok iyi uygular.

Neredeyse hiçbir zaman bakış açıları konusunda kendinizi tükenmiş hissetmemelisiniz çünkü pazar ortamı ve pazarlama her zaman değişiyor. Pazar değiştikçe her endüstride, size içerik hazırlamak ve hizmetlerinizi ücretli servis olarak sunmak için daha fazla bakış açısı sunar.

Örneğin; Piyasanın aniden artık ücretli trafik kampanyaları yürütmenin karlı bir iş olmadığı ve verimsiz bir araç haline döndüğü gerçeğiyle yüzleştiğini varsayalım. Bu sizin organik trafiğe daha fazla ihtiyaç duyduklarını analiz etmenizi sağlar ve müşterilerinize yaklaşmanız için yeni bir bakış açısı sunar. Onlara nasıl organik trafiğe ulaşacakları konusunda bir içerik sağlarsınız. Çünkü pazarda ani ve büyük bir arz oluşmuştur. Bu arzı ilk fark edenler hemen bu konuyla ilgili içerik üretir ve sektöründe öncü konuma geçer..

Borsa düşerse yeni bir bakış açısı doğar. Eğer yükselirse, yine yeni bir açısı doğar. Olan değişimle başa çıkabilir ve bu konuda oluşan arza cevap veren bilgilendirici içerikler paylaşabilir ve müşterilerinize ne olduğunu ve nasıl düzeltileceğini göstererek onlara çözüm sunarsanız kullanıcılar sizin gönüllü müşterileriniz olur.


Leave a Reply

Your email address will not be published.