DD Digital Systems Consultings

 FİYATLAR  |  SIKÇA SORULAN SORULAR

Dijital Reklam Danışmanlığı Hangi Hizmetleri Kapsıyor?

Dijital Reklam Danışmanlığı verdiğimiz işletmelere DFY(Done for you) paket hizmet veririz. Yani işletme sahiplerinin hiç bir sürece dahil olması gerekmez, tüm işlemler A'dan Z'ye ekibimiz tarafından yönetilir.  Sıradan Reklam Danışmanları gibi baştan savma özensiz bir kampanya oluşturmaz, aksine bilim insanı titizliği ile en ince noktaları hesaba katar analizler yapar ve bu analizler sonucu oluşturduğumuz hipotezler ile yola çıkarak reklam bütçenizi kendi bütçemizi kullanır gibi efektif kullanırız. Vermiş olduğumuz hizmetler şunları kapsar;

1.Reklam Hesaplarının Kurulumu.
2.Analytics ve Tag Manager Hesaplarının kurulumu ve takip kodlarının web sitesine entegrasyonu.
3.Dönüşümlerin Kurulması.
4.Anahtar Kelime ve Sektör Analizlerinin Yapılması
5.Teklif Stratejileri ve Kitle Çözümlerinin Belirlenmesi.
6.Yeniden Pazarlama Kampanyalarının Kurulumu.
7.Tüm Uzantı ve Reklam Özelliklerinin Eksiksiz Optimizasyonu
8. Analytics Ve Tag Manager Üzerinden Detaylı Analiz ve Raporlama

Önemli Not: Hizmet kapsamında belirtmiş olduğumuz maddelerin haricindeki diğer bütün istek ve talepler teklifimize dahil değildir. Reklam danışmanlığı hizmetinde sadece en iyi olduğumuz işi yaparız. Hizmet kapsamımız dışındaki tüm istek ve talepler ek ücretlere tabiidir ve kesinlikle bu konuda müsamaha gösterilmeyecektir.

Reklam Danışmanlığı Alabilmem İçin Reklam Bütçem Ne Kadar Olmalı?

Reklam Danışmanlığı verdiğimiz işletmelerin Minumum reklam bütçeleri hizmet sektörü için 10.000 TRY, E-Ticaret işletmeleri için 15.000 TRY olmalıdır.

Bu rakam altında reklam bütçesi ayıran işletmelere danışmanlık hizmeti vermemekteyiz.
Bu koyduğumuz sınır, sizlerin reklamlardan daha fazla ''Kar'' alabilmeniz adına uygulayacağımız sistemlerin bir gereğidir. 

Öte yandan reklam bütçeniz ne kadar olması gerektiği tamamen işletmenizin durumuna, sektör yapınıza ve sunduğunuz ürün veya hizmetin potansiyeline bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bilmeniz gereken yegane şey ise Reklam bütçenizin bir HARCAMA değil, YATIRIM olduğudur. Yaptığınız reklam harcamasının artması, alacağınız geri bildirimlerinde artacağı anlamına gelmektedir.

Danışanlarımıza vereceğimiz tek bir taahhütümüz var; Reklam Bütçenizi Kullanırken, Kendi Bütçemizi Kullanırkenki Titizliğimiz İle Kullanırız. 1 ₺'yi dahi çöpe atmaz, en uygun stratejiler ile en efektif reklam kurgusunu oluştururuz.

Bireysel/Grup Danışmanlığı Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Sektör liderlerine verdiğimiz ve geri bildirimlerinin olumlu olduğunu gördüğümüz tüm özel yöntem ve danışmanlık stratejilerini ''Kanıtlanmış Konsept'' olarak adlandırırız. İşletmenizin Satış, Pazarlama yada Dijital Reklam takımlarını eğitmek ve daha fazla dönüşüm almaları için  bu stratejileri online eğitim paketleri halinde işletmelere sunarız. Böylece işletmelerin ilgili takımları, milyon dolarlık reklam bütçeleri harcayarak edinmiş olduğumuz tecrübeler ile ''Kanıtlanmış Konseptlerimiz'den'' faydalanmış olur ve bu stratejileri çalışmış oldukları işletmelerde uygulayarak aynı pozitif etkiyi yaşaması sağlanır. 

Online eğitim paketlerimiz her sektöre özel olarak uzmanlarımız tarafından hazırlanır ve satış, pazarlama,dijital reklam, metin yazarlığı, müşteri psikolojisi ve algı, soğuk arama ve dönüşüm gibi bir çok farklı konuda uzmanlık bilgilerini kapsar. Bize sadece hangi sektörde olduğunuzu ve ürün gamınızı bildirmeniz yeterlidir.

*Bireysel olarak ya da kurum içinde 2 günlük eğitim organizasyonu düzenlemek istiyorsanız Deniz Duman ile bireysel olarak iletişime geçebilirsiniz.
  

Dijital Reklam Danışmanlığı Ücretlendirmesi?

Reklam danışmanlığı hizmetimiz reklam bütçeniz üzerinden komisyon usulü temin edilir. Her bütçe aralığı için ayrı komisyon oranlarımız mevcuttur. 2020 ikinci çeyreği için Reklam Danışmanlığı Komisyon Oranlarımız aşağıdaki şekildedir;

Reklam Bütçesi; 

10.000 ₺ - 30.000 ₺ İçin      %30 Danışmanlık Komisyonu
30.000 ₺ - 50.000 ₺ İçin      %25 Danışmanlık Komisyonu
50.000 ₺ - 99.000 ₺ İçin      %20 Danışmanlık Komisyonu
99.000 ₺ ve Üzeri İçin           %10 Danışmanlık Komisyonu

*Reklam bütçesi hizmet sektöründe olanlar için  10.000 ₺ altında olan, E-Ticaret işletmeleri için 15.000 ₺ altında olan işletmelere reklam danışmanlığı hizmeti verememekteyiz.


Paket aşağıdaki işlemleri kapsar;

1.Reklam Hesaplarının Kurulumu. 
2.Analytics Ve Tag Manager Hesaplarının Kurulumu Ve Takip Kodlarının Web Sitesine Entegrasyonu. 
3.Dönüşümlerin Kurulması. 
4.Anahtar Kelime Ve Sektör Analizlerinin Yapılması 
5.Akıllı Teklif Stratejilerinin Optimizasyonu. 
6. Kitle Çözümleri Araştırması İle Lazer Hedefleme.
7.Bilimsel Metin Yazarlığı Stratejilerinin Uygulanması
8.Yeniden Pazarlama Kampanyalarının Kurulumu. 
9.Tüm Uzantı Ve Reklam Özelliklerinin Eksiksiz Optimizasyonu
10.Split Testlerin Yapılması
11.Günlük Analiz Ve Optimizasyon
12.Data Takibi Ve Raporlama
13.Aylık Rapor Ve Online Görüşme


Not-1: Verilen Danışmanlık Hizmeti ücretlerine  KDV Dahil Değildir.
Not-2: 
 İşletmelerinin reklam danışmanlık hizmeti için tek seferlik  2.000 TRY kurulum ücreti alınmaktadır.

Bire Bir Online Eğitim Danışmanlık Eğitim Paketleri Ücretlendirmesi ?

Girişimcilerin Kendi Belirlemiş Olduğu Hedefler Ve Zaman Planlaması Işığında, Bire-Bir Online Olarak;

Sistemler,
Google Ads,
Metin Yazarlığı,
Satış Stratejileri,
Analytics,
Tag Manager,
İş Geliştirme Stratejileri,

Konularında Özel Danışmanlık Eğitimi Vererek Aktif Öğrenme Süreçlerini Hızlandırıyoruz. Gereksiz Bilgi Yığınlarını Değil Sadece Hedefe Yönelik Ve Yılların Tecrübesi İle Edindiğimiz Tüm Özel Stratejileri Sizlere Doğrudan Aktarıyoruz. Yeni Çağın En Önemli Yetkinliklerinde Uzman Seviyesine Gelmeniz Vizyonu İle Kusursuz Bir Hizmet Sunuyoruz. Özel danışmanlık görüşmeleri saat bazlı ücretlendirilir ve saatlik hizmet bedeli 500 ₺' dir ve minumum 4 saatlik program düzenlenir.

Not: Verilen Danışmanlık Hizmeti ücretlerine  KDV Dahil Değildir.

denizduman.net

Site içeriğindeki tüm içerikler e-patent ile patantlenmiştir. Site içeriği izinsiz kopyalanamaz, Aksini yapan kişiler hakkında yasal işlem başlatılır.

Deniz Duman© All Right Reservedİletişim Bilgileri

ajans@denizduman.net
Merkez;
Atatürk Bulvarı, Anadolu Caddesi,
No:08 Konyaaltı / Antalya

Remote Merk. | Istanbul | Cyprus


Bu site Facebook web sitesinin veya Facebook Inc'in bir parçası değildir. Facebook, sadece Facebook Inc.'in ticari markasıdır.

Page Created with OptimizePress