DD Digital Sytems Consulting

HİZMETLERİMİZ

İşletmeler İçin Dijital Reklam Danışmanlığı 

Step 1

(Hizmet Sektörü İçin En Az 10.000 ₺ E-ticaret İşletmelerin İçin En Az 15.000 ₺ Reklam Bütçesi Olmalıdır) 

İşletmelerin Google, YouTube, Facebook Ve Instagram Reklamlarını Yönetiyor Ve Uyguladığımız ''Özel'' Stratejiler Eşliğinde Reklam Bütçelerinden Maksimum Dönüşümüm Almalarını Sağlıyoruz. İleri Düzey Reklamcılık Stratejileri Ve Kullanacağımız Diğer Yöntemler, Sektördeki Rakiplerinizin Harcamış Olduğu Bütçelerin Yarısı İle Daha Etkili Sonuçlar Almanızı Sağlıyor. Yaklaşık 1-2 Ay İçinde Reklam Kampanyalarınızdan Ciddi Geri Bildirimler Almanızı Sağlıyoruz.


Seminer, Söyleşi & Grup Koçluğu Talepleri

Step 1


Satış Personelleri, Dijital Reklam Takımları Ve  Her Ölçekten Işletme Gruplarının Sektörel Büyümesine Katalizör Olacak Yöntemleri Paylaşıyoruz.

İşletmeniz Çalışanlarına Eğitim Programları Düzenleyerek Doğrudan Geri Bildirimlerini Alabileceğiniz Somut İyileştirmeler Yapmanızı Sağlıyoruz. Grup Koçluğu Ve Seminerler Düzenleyerek Amaca Uygun Konularda ( Dijital Reklam-Funnel-Satış-Metin Yazarlığı-Iş Geliştirme-Rakip Analizi-Stratejik Yönlenme Vb.) Eğitimler Düzenliyoruz.


Bire Bir Online Danışmanlık Eğitim Paketleri

Step 1

(Saatlik Ücrete Tabiidir)

Girişimcilerin Kendi Belirlemiş Olduğu Hedefler Ve Zaman Planlaması Işığında, Bire-Bir Online Olarak; Sistemler, Google Ads, Metin Yazarlığı, Satış Stratejileri, Analytics Ve Tag Manager Konularında Özel Danışmanlık Eğitimi Vererek Aktif Öğrenme Süreçlerini Hızlandırıyoruz. Gereksiz Bilgi Yığınlarını Değil Sadece Hedefe Yönelik Ve Yılların Tecrübesi İle Edindiğimiz Tüm Özel Stratejileri Sizlere Doğrudan Aktarıyoruz. Yeni Çağın En Önemli Yetkinliklerinde Uzman Seviyesine Gelmeniz Vizyonu İle Kusursuz Bir Hizmet Sunuyoruz.

denizduman.net

Site içeriğindeki tüm içerikler e-patent ile patantlenmiştir. Site içeriği izinsiz kopyalanamaz, Aksini yapan kişiler hakkında yasal işlem başlatılır.

Deniz Duman© All Right Reservedİletişim Bilgileri

ajans@denizduman.net
Merkez;
Atatürk Bulvarı, Anadolu Caddesi,
No:08 Konyaaltı / Antalya

Remote Merk. | Istanbul | Cyprus


Bu site Facebook web sitesinin veya Facebook Inc'in bir parçası değildir. Facebook, sadece Facebook Inc.'in ticari markasıdır.

Page Created with OptimizePress