DD Digital Systems Consulting

ÜCRETSİZ EĞİTİMLER

Google Ads Eğitimi

Step 1

Bu Eğitim Serisinde Google Ads'i ( Google adwords ) Son Güncel Panelindeki Haliyle, Sıfır Noktasından Başlayıp En İleri Düzey Stratejilerin Paylaşılacağı Noktaya Doğru İşleyeceğiz. Eğitim Serisinin Tamamlanması Halinde Google ads in Resmi Sertifikalarına Sahip Olabilecek Teknik Bilgi Düzeyine Ulaşacak, Kendi İşletmenizin Karlı Google Reklam Kampanyalarını Oluşturacak Ve Kendi Danışmanlık İş Modelinizi Kurarak İşletmelerin Ücretli Reklam Danışmanlığını Yapabileceksiniz.

Başlangıç İçin Herhangi Bir Teknik Bilgi Ve Tecrübeye Gereksinim Duyulmasına Gerek Yoktur.

Metin Yazarlığı Eğitimi

Step 1

Metin Yazarlığı satış süreçleri arasında diğer bütün unsurlardan daha önemlidir ve UAA'nın yaptığı araştırmaya göre satış sürecinde tek başına %36 etkiye sahiptir.
Sizlere sunmuş olduğumuz çok özel Satışa Yönelik Bilimsel metin yazarlığı stratejileriyle dönüşümlerinizin nasıl bir anda dramatik bir şekilde artacağına tanık olacaksınız.
Kursda anlatılan metotlar alanının gelmiş geçmiş en büyük metin yazarı otoritelerinin prensiplerinden süzülerek gelmiştir.
Claude Hopkins, Gary Halbert, Frank Kern, Joseph Sugarman ve çok daha fazlasının milyonluk sırlarına ulaşacaksınız

Facebook Ads Eğitimi

Step 1

Eğer E-Ticaret Yapıyorsanız yada Yapmak İstiyorsanız, Facebook & Instagram Reklamlarını Kullanarak Satışlarınızı Nasıl Minimum 2, 3 Hatta 4 Katına Çıkar? Sıfırdan İleriye Düzeyde Göstereceğiz.

Bu sayede hem yeni müşteriler edineceksiniz, hem de mevcut müşterilerinize daha fazla satış yapacaksınız.

Reklam vermeye nereden başlayacağınızı, ne şekilde hedefleme yapacağınızı, hedef kitlenizin dikkatini çekecek reklam metinleri yazmayı ve satışlarınızı artıracak landing page (funnel) yani ürün sayfanızı nasıl tasarlamanız gerektiğini öğreneceksiniz.

denizduman.net

Site içeriğindeki tüm içerikler e-patent ile patantlenmiştir. Site içeriği izinsiz kopyalanamaz, Aksini yapan kişiler hakkında yasal işlem başlatılır.

Deniz Duman© All Right Reservedİletişim Bilgileri

ajans@denizduman.net
Merkez;
Atatürk Bulvarı, Anadolu Caddesi,
No:08 Konyaaltı / Antalya

Remote Merk. | Istanbul | Cyprus


Bu site Facebook web sitesinin veya Facebook Inc'in bir parçası değildir. Facebook, sadece Facebook Inc.'in ticari markasıdır.

Page Created with OptimizePress